Home

Fortutas Feest 2019: zie fotoalbum

Bij VC Fortutas kun je volleyballen voor de lol of er juist heel fanatiek mee bezig zijn.
Wij gaan er van uit dat die twee heel erg goed samengaan, want met plezier sporten staat bij VC Fortutas enorm hoog in het vaandel!

Lijkt volleybal je een leuke sport, kom dan geheel vrijblijvend een aantal keer meetrainen met een team dat bij je past. Je proeft dan gelijk de sportieve en gezellige sfeer van onze vereniging. Ook kun je altijd een keer een kijkje komen nemen in sporthal De Bengele in Nederweert om deze sfeer te proeven. Daarna kun je zelf beslissen of je lid wilt worden van onze vereniging. Dan zorgen wij dat er een inschrijfformulier en alle benodigde informatie naar je toegezonden wordt.

Binnen onze vereniging wordt er op verschillende niveaus gevolleybald. We hebben dan ook diverse jeugd, heren en dames teams en je kan zelfs volleyballen op recreatief gebied. Voor trainingstijden en wedstrijden verwijzen we je graag naar onze website.Daarnaast organiseert de vereniging meerdere keren per jaar diverse activiteiten zoals interne toernooien en een beachevent.

Ben je enthousiast en geïnteresseerd geraakt om te komen volleyballen bij VC Fortutas?
Kom dan een aantal keer vrijblijvend meetrainen. Zo duik je even in het diepe, maar ontdek je onze vereniging pas echt!

Voor meer informatie en aanmeldingen kan je contact opnemen via: