Home

Nering Bögel: hoofdsponsor van VC Fortutas 

Volleybal is een prachtige en leuke sport!
Of je nu wilt volleyballen voor de lol of er juist heel erg fanatiek mee bezig wilt zijn, bij VC Fortutas ben je aan het juiste adres! Wij zijn van mening dat sportiviteit en gezelligheid heel erg goed samengaan. Want met plezier sporten staat bij ons enorm hoog in het vaandel!

Wil jij ontdekken of volleybal bij onze vereniging iets voor jou is?
Of wil je overstappen van club?
Kom dan geheel vrijblijvend een aantal keer meetrainen met een team dat bij je past, want wij bieden volleybal aan voor jong en oud! Je proeft dan gelijk de sportieve en gezellige sfeer van onze vereniging. Ook kun je altijd een keer een kijkje komen nemen in sporthal De Bengele in Nederweert om deze sfeer te proeven. Naast volleyballen in de sporthal, organiseren we diverse interne toernooien en activiteiten. En zijn we in de zomer zelfs te vinden op de beachvelden naast de sporthal.

Kom jij een van onze teams komend seizoen versterken?
Voor meer informatie over spelen bij VC Fortutas neem je contact op via